Väggtelefon LM Ericsson

405870

LM ERICSSON, väggtelefon, 1900-talets början, luren märkt L.M Ericsson, höjd ca 75 cm

Framstycke saknas, slitage

Diverse

Väggtelefon LM Ericsson

Budhistorik (12 bud)
2746971
1 600
2743625
2746970
2743625
1 400
2746969
1 300

Slutpris SEK:
1 600
153 EUR, 180 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.