Astrid Göransson

405828

ASTRID GÖRANSSON (född 1956): Porträtt, signerad på baksidan Astrid Göransson 2007, blandteknik på pannå, ca 66x40 cm

Proveniens: Galleri Thomas Wallner, Simris

Konst, Modernt måleri, Nutida, Måleri

Fack 15

Astrid Göransson

Budhistorik (3 bud)

2763569
1 600
2763559
2753186
1 400

Slutpris SEK:
1 600
153 EUR, 180 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.