Bordslampor teak och mässing

405822

BORDSLAMPOR, 5 st, 1900-talets mitt, teak och mässing, en märkt Tranås stilarmatur, en annan Asea belysning, höjd 41-61 cm

Bruksslitage

Belysning, Bordslampor

Rum 12

Bordslampor teak och mässing

Budhistorik (4 bud)

2747822
450
2748070
2747822
2747740

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.