Skrivbordslampa mässing

405816

SKRIVBORDSLAMPA, 1900-talets andra hälft, mässing, märkt "AJH-6", höj, sänk och vridbar, ca höjd 55 cm

Bruksslitage

Belysning, Bordslampor

Rum 7

Skrivbordslampa mässing

Budhistorik (1 bud)

2732138
2016-09-09 06:50:18

2016-09-16 kl 16:18
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.