Bordslampor mässing

405812

BORDSLAMPOR, 1 par+1 st, 1900-talets andra hälft, mässing, total höjd ca 33 cm, en extra skärm medföljer

Slitage, senare skärmar

Belysning, Bordslampor

Rum 7

Bordslampor mässing

Budhistorik (1 bud)

2748404
2016-09-17 16:28:44

2016-09-17 kl 17:48
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.