Reinhold Ljunggren litografier

405811

REINHOLD LJUNGGREN, (1920-2006): (5) "Från Slottet till Slussen", signerade och numrerade 180/310, färglitografier, ca 28x39 cm vardera, ramade

Tavelvagn 16

Budhistorik (5 bud)
2742518
1 800
2732655
1 700
2732655
2732654
1 400
2732652
1 300

Slutpris SEK:
1 800
172 EUR, 203 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.