Axel Lind oljemålning

405805

AXEL LIND (1907-2011): vinterlandskap med å, signerad Axel Lind, olja på duk, ca 45x80 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 28

Axel Lind oljemålning

Budhistorik (21 bud)
2745884
4 400
2745140
4 200
2745883
4 200
2745140
2745882
3 800

Slutpris SEK:
4 400
422 EUR, 495 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.