Roland Svensson litografi

405792

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "HMS Ymer i Arktis" signerad samt numrerad 163/200, färglitografi, tryckytans mått 44 x 33 cm

Fack 8

Roland Svensson litografi

Budhistorik (9 bud)
2737906
2736104
2736104
950
2737900
900
2736104
850

Slutpris SEK:
115 EUR, 135 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.