Stolar England

405786

STOLAR, 9 st., snarlika, England, 18/1900-tal, chippendalestil, mahogny

Skador, lagningar

Rum 2

Stolar England

Budhistorik (23 bud)
2746041
2746053
3 800
2746041
3 600
2746052
3 400
2746041
3 200

Slutpris SEK:
383 EUR, 450 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.