Sidebord gustaviansk stil

405769

SIDEBOARD, 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, dörrar med bakomvarande hyllinredning, höjd 82, 165x49 cm

Visst slitage

Rum 13

Sidebord gustaviansk stil

Budhistorik (6 bud)
2748034
2748031
550
2747942
500
2744950
2740003

Slutpris SEK:
77 EUR, 90 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.