Taklampa funkis

405752

TAKARMATUR, funkis, 1900-talets mitt, konisk textilskärm med undervarande klot i opalglas, mäsingsdetaljer, diameter ca 50 cm

Smärre slitage

Belysning, Taklampor

Taklampa funkis

Budhistorik (1 bud)

2732246
2016-09-09 08:31:26

2016-09-16 kl 20:50
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.