Einar Jolin oljemålning

405751

EINAR JOLIN (1890-1976): Rådjurskid i kustlandskap, signerad och daterad Jolin 1961, olja på duk, 54 x 65 cm

Einar Jolin oljemålning

Budhistorik (11 bud)
2755365
7 600
2755363
7 200
2753874
7 000
2753873
6 400
2753872
6 000

Slutpris SEK:
7 600
728 EUR, 855 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.