Fåtöljer skinn

405735

FÅTÖLJER, 1 par, 1900-talets andra hälft, röd skinnklädsel med lösa plymåer, kromade metallben, sitthöjd ca 42 cm

Ytskador, slitage

Rum 3

Fåtöljer skinn

Budhistorik (8 bud)
2748437
2748375
2748372
1 600
2748370
2747707

Slutpris SEK:
211 EUR, 248 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.