Arne Vodder karmstolar Ark

405723

Slitage, ytskador

Ändringar/tillägg
Cites intyg finns att avhämta på utlämningen

Rum 2

Arne Vodder karmstolar Ark

Budhistorik (18 bud)
2754258
3 200
2753785
2754254
2753785
2 800
2754253
2 600

Slutpris SEK:
3 200
307 EUR, 360 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.