Schäslong Buhréns

405720

SCHÄSLONG, howardmodell, Buhréns, stoppade lösa plymåer, klädsel av plyschtextil med relirfmönster, främre ben med hjultrissor, 2010-tal, djup ca 200, bredd 110, sitthöjd 40 cm

Ringa slitage

Rum 3

Schäslong Buhréns

Budhistorik (9 bud)
2742751
3 200
2742576
2742418
2 800
2734998
2 600
2734997
2 400

Slutpris SEK:
3 200
307 EUR, 360 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.