Arne Vodder karmstolar Ark

405718

Slitage, ytskador

Ändringar/tillägg
Cites intyg finns att avhämta vidUtlämningen

Rum 6

Arne Vodder karmstolar Ark

Budhistorik (10 bud)
2748128
2 800
2747373
2 600
2748126
2 400
2747373
2746229

Slutpris SEK:
2 800
268 EUR, 315 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.