Peter Dahl litografi

405705

PETER DAHL (född 1934), (4) Fredmans Epistel nr 15, 16, 17 och 18 ur Fredmans epistlar, litografi, signerad Peter Dahl, ca 42,5 x 29 cm

Mappar i orginal medföljer med värser, oramade

Peter Dahl litografi

Budhistorik (9 bud)
2745432
2745175
2745175
2745174
950
2743954
900

Slutpris SEK:
115 EUR, 135 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.