Alexander Clemens Wetterling oljemålning

405702

ALEXANDER CLEMENS WETTERLING (1796-1858): Uppsuttna grenadjärtrupper i batalj, signerad och daterad Wetterling Roma 1831, olja på duk, 75x62 cm

Duklagningar

Konst, Äldre måleri

Budhistorik (8 bud)
2748987
2 600
2748975
2748967
2748658
2747511

Slutpris SEK:
2 600
249 EUR, 293 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.