Bordslampor mässing

405662

BORDSLAMPOR, 1 par, 1900-talets mitt, mässing och teak, märkt BJS(Bröderna Johansson)Skellefteå, reglerbar skärm, höjd ca 41 cm

Ytskador

Belysning, Bordslampor

Bordslampor mässing

Budhistorik (17 bud)
2746024
1 400
2746010
1 300
2745974
2746007
2745974

Slutpris SEK:
1 400
134 EUR, 158 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.