Miniatyrbyrå

405653

MINIATYRBYRÅ samt dockmöbel, allmoge, byrån från mitten av 1800-talet och dockmöbeln från 1800/1900-tal, trä med detaljer i mässing, miniatyrbyrån är ca 30 cm hög samt ca 25 x 13 cm.

En del av sargen på miniatyrbyrån fattas. Bruks och åldersrealterat slitage.

Diverse, Allmoge

Monter 2

Miniatyrbyrå

Budhistorik (2 bud)

2745112
2731984

Slutpris SEK:
34 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.