Skrivbordslampa mässing och trä

405637

SKRIVBORDSLAMPA, 1940/50-tal, skärm och fot i mässing, trästomme, höjd 40 cm

Bruksslitage

Belysning, Bordslampor

Rum 7

Budhistorik (11 bud)
2743517
2747775
750
2743517
700
2747774
650
2743517
600

Slutpris SEK:
77 EUR, 90 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.