Karin Olsson målning

405610

KARIN OLSSON (1928-2006): "Sommarnatt", signerad, olja på papper, dagermått 21,5 x 29,5 cm

Fack 28

Karin Olsson målning

Budhistorik (6 bud)
2746865
900
2746855
850
2746853
2746850
750
2746847
700

Slutpris SEK:
900
86 EUR, 101 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.