Sängbord rokokostil

405584

SÄNGBORD, 1 par, rokokostil, 1900-talets andra hälft, intarsia i blandade träslag samt mässingsbeslag, höjd ca 70, 30x50 cm

Visst slitage

Rum 13

Sängbord rokokostil

Budhistorik (23 bud)
2749345
2 600
2745901
2 400
2749344
2745901
2749343
1 900

Slutpris SEK:
2 600
249 EUR, 293 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.