Charles Sjöholm 6 st färglitografier

405541

CHARLES SJÖHOLM (född 1933): "Stockholm i våra hjärtan", mapp, 6 st blad, signerade och numrerade 195/295, färglitografier, ca 42x52 cm

Rum 9

Budhistorik (4 bud)

2745341
2745085
2745085
2736789

Slutpris SEK:
115 EUR, 135 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.