Serveringsbricka

405539

SERVERINGSBRICKA, 1900-tal, nysilver/pläter, sannolikt England, dekor av musselformationer, längd ca 63,5 cm

Slitage/repor

Diverse

Monter 4

Serveringsbricka

Budhistorik (5 bud)
2746073
500
2745906
450
2745906
2736394
2736394

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 56 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.