Ljusstakar 1800-tal brons

405526

LJUSSTAKAR, 1 par, 1800-tal, Frankrike, brons, lösa ljusmanschetter, höjd ca 28 cm

Slitage, en stake med borrade hål delvis igenlagt

Diverse, Belysning, Metall

Ljusstakar 1800-tal brons

Budhistorik (17 bud)
2745593
2745562
2745036
2745561
2745036
900

Slutpris SEK:
115 EUR, 135 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.