Sängbord 1 par

405517

SÄNGBORD, 1 par, 1950/60-tal, fanérade i teak, sarg med låda, hyllplan, etikettmärkt AB Carlström & Co Möbelfabrik, höjd ca 52, 43x33 cm

Bruksslitage

Rum 5

Sängbord 1 par

Budhistorik (15 bud)
2748932
1 700
2748765
1 600
2748738
2748189
1 400
2748275
1 300

Slutpris SEK:
1 700
163 EUR, 191 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.