Ragnar Johansson

405498

RAGNAR JOHANSSON (1913-1997): Landskap, monogramsignerad RJ, olja på duk, ca 100x81 cm

Fack 51

Ragnar Johansson

Budhistorik (19 bud)
2746868
2742752
1 700
2741570
1 600
2741569
2741316
1 400

Slutpris SEK:
192 EUR, 225 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.