Peter Nyborg oljemålning

405491

PETER NYBORG (Danmark, född 1937): "To all kings", signerad och daterad a tergo P.Nybord 2012, olja på duk, ca 40x40 cm

Fack 41

Peter Nyborg oljemålning

Budhistorik (7 bud)
2741384
600
2740731
550
2740592
500
2740565
450
2734478

Slutpris SEK:
600
57 EUR, 68 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.