Stolar 4 st gustaviansk stil

405490

STOLAR, 4 st, gustaviansk stil, betsad bok, genombrutna ryggbrickor med kopplade spjälknippen, träskuren dekor, textilklädda sitsar, 1900-talets andra hälft sitthöjd ca 45 cm

Ringa slitage

Hylla 9

Stolar 4 st gustaviansk stil

Budhistorik (6 bud)
2746078
550
2745653
500
2745070
450
2739944
2739894

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 62 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.