Axel Einar Hjort skåp modell "Roma"

405482

AXEL EINAR HJORT, skåp, modell "Roma", flambjörk, 1920-tal, AB Svenska Möbelfabrikerna Bodafors, inrett med lådor och hyllplan, höjd 162, 125x49 cm, nyckel finns

Bruksslitage

Rum 16

Axel Einar Hjort skåp modell

Budhistorik (42 bud)
2746325
13 500
2746778
13 000
2746325
12 500
2746776
12 000
2746325
11 500

Slutpris SEK:
13 500
1 293 EUR, 1 519 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.