Eugenijus Budrys oljemålning

405461

EUGENIJUS BUDRYS (1925-2007): Komposition, signerad och daterad 1991, olja på duk, ca 139x190 cm
PROVENIENS: Restaurant Pelikan, Södermalm, Stockholm

Krackeleringar

Rum 9

Eugenijus Budrys oljemålning

Budhistorik (5 bud)
2746687
4 400
2737876
4 200
2737123
2737122
2733677
500

Slutpris SEK:
4 400
422 EUR, 495 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.