John -E Franzén

405448

JOHN -E FRANZÉN (född 1942): "Chopper", färglitografi, monogramsignerad och daterad JEF 1997, numrerad 124/250, ca 46x58 cm

John -E Franzén

Budhistorik (20 bud)
2746123
3 800
2746165
3 600
2746123
3 400
2746132
3 200
2746123

Slutpris SEK:
3 800
364 EUR, 428 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.