Pottskåp Karl Johan

405426

POTTSKÅP, 1800-talets början, Karl Johan, fanérat imahogny, med stenskiva, beslag i mässing i form av hand med stav, höjd ca 86, 38x33 cm

Slitage, skador, lös listdel medföljer, skiva med nagg

Rum 5

Pottskåp Karl Johan

Budhistorik (11 bud)
2746636
1 300
2746630
2746627
2746623
2746622
900

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 146 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.