Pelle Åberg oljemålning

405411

PELLE ÅBERG (1909-1964): Motiv från Södermalm, signerad och daterad Pelle Åberg 1934, olja på pannå, 60x50 cm

Konst, Modernt måleri, Stockholmiana

Rum 6

Pelle Åberg oljemålning

Budhistorik (10 bud)
2744177
2743254
3 600
2738399
2 400
2733274
2732096

Slutpris SEK:
383 EUR, 450 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.