Olle Hjortzberg akvarell

405410

OLLE HJORTZBERG (1872-1959): Blommor, "Kummelnäs" monogramsignerad och daterad 43, akvarell 37x42 cm

Fack 13

Olle Hjortzberg akvarell

Budhistorik (11 bud)
2744621
1 300
2743603
2742721
2737335
2735503
600

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 146 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.