Biografstolar 1920/30-tal

405407

BIOGRAFSTOLAR, 3 st, sammanlänkade, 1920/30-tal, svartmålad björk, uppfällbar sits, sitthöjd 45 cm

Ytslitage och skador

Rum 17

Biografstolar 1920/30-tal

Budhistorik (3 bud)

2744753
700
2738172
2732134

Slutpris SEK:
700
67 EUR, 79 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.