Ingegerd Beskow

405399

INGEGERD BESKOW (1887-1978): Slottsbacken Uppsala, signerad Ingegerd Beskow, akvarell, 49x34 cm

Fack 13

Ingegerd Beskow

Budhistorik (10 bud)
2744856
750
2744862
700
2744856
650
2744340
600
2744319
550

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 84 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.