Lionel tågset spår 0

405396

LIONEL TÅGSET, spår 0, 1940-50-tal, elektriskt svart ånglok med tender 2020, godsvagn "Baby Ruth", tankvagn "Sunoco", öppengodsvagn "Pennsylvania", öppen godsvagn samt godsvagn "Pennsylvania"

Funktioner ej testade, skador

Diverse, Leksaker

Lionel tågset spår 0

Budhistorik (6 bud)
2752830
700
2752828
650
2752826
600
2747366
550
2747329

Slutpris SEK:
700
67 EUR, 79 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.