Tamburmajorer 1970-tal IKEA

405391

TAMBURMAJORER, 1 par, IKEA, 1970-tal, svart och vitlackerad metall, svängbara armar, höjd 172 cm

Slitage

Möbler, Design

Rum 8

Tamburmajorer 1970-tal IKEA

Budhistorik (5 bud)
2735304
550
2744082
500
2735304
2741180
2735304

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 62 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.