Bord Louis XV-stil

405384

SALONGSBORD / SERVERINGSBORD, Louis XV-stil, 1900-talets mitt, besalag i mässing, höjd ca 67, 86x52 cm

Slitage

Rum 15

Bord Louis XV-stil

Budhistorik (1 bud)

2729984
2016-09-08 05:06:37

2016-09-15 kl 20:39
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.