Soffa

405375

SOFFA, sengustavianskt provinsarbete, 1800-tal, skurend dekor, gråmålad, längd ca 177 cm

Renoverad, kompleterad, slitage

Rum 11

Soffa

Budhistorik (9 bud)
2744206
4 400
2743979
4 200
2743944
2743978
2743944

Slutpris SEK:
4 400
422 EUR, 495 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.