Lenke Rothman

405368

LENKE ROTHMAN (1929-2008): "På Tennisplan, gamla teckningar och ett djur", signerad och daterad Lenke Rothman 1971. Tempera på duk, 65 x 54 cm.
UTSTÄLLD: Akademien, september 1946

Fack 54

Lenke Rothman

Budhistorik (7 bud)
2763863
4 400
2763861
4 200
2763726
2763725
2 400
2761313

Slutpris SEK:
4 400
422 EUR, 495 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.