6 stolar Thonet

405359

STOLAR, 6 st, 1900-talets början, märkta Thonet, böjträ, sitthöjd ca 43 cm

Bruksslitage

Geijersgatan 14, Göteborg

6 stolar Thonet

Budhistorik (32 bud)
2756071
4 400
2762832
4 200
2756071
2756436
3 800
2756071
3 600

Slutpris SEK:
4 400
422 EUR, 495 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 458 kr.