William Mellor oljemålning

405357

WILLIAM MELLOR (1851-1931): Landskap med vattenfall, signerad William Mellor, olja på duk, ca 31x46 cm

Konst, Äldre måleri

William Mellor oljemålning

Budhistorik (7 bud)
2744254
4 400
2744252
2743682
1 600
2743663
2738553
550

Slutpris SEK:
4 400
422 EUR, 495 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.