Soffa art deco

405345

SOFFA, 1930-/40-tal, art déco, textilklädsel, svängd form, längd ca 215 cm

Slitage och repor

Möbler, Soffor

Soffa art deco

Budhistorik

2016-09-15 kl 17:40
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.