Bordslampa förgylld brons

405313

BORDSLAMPA, 1800-talets slut, Louis XV-stil, förgylld brons, elektrifierad, tvåarmad, höj och sänkbar, höjd 56,5 cm

Belysning, Bordslampor

Rum 7

Bordslampa förgylld brons

Budhistorik (3 bud)

2734638
500
2733778
2731747

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 56 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.