Stilleben

405282

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900-tal): Stilleben med papegoja, olja på duk, ca 65x78 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 5

Stilleben

Budhistorik (30 bud)
2744278
4 200
2744875
4 200
2744278
2744871
3 800
2744278
3 600

Slutpris SEK:
4 200
402 EUR, 473 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.