Soffbord 1950-tal

405280

SOFFBORD, med klaffar, 1950-tal, mahogny, fothylsor i mässing, etikettmärkt, höjd och sänkbart, höjd 62, 95, 55+45 cm

Bruksslitage

Rum 8

Soffbord 1950-tal

Budhistorik (21 bud)
2743917
2743912
1 400
2743916
1 400
2743912
1 300
2743908

Slutpris SEK:
144 EUR, 169 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.