Bordslampa Atelje Lyktan

405277

ATELJE LYKTAN, bordslampor, 1 par, mässing, 1900-talets andra hälft, etikettmärkta, höjd inkl skärm ca 60 cm

Slitage, fläckar

Belysning, Bordslampor

Rum 7

Bordslampa Atelje Lyktan

Budhistorik (5 bud)
2744109
500
2744097
450
2741281
2733727
2729936

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 56 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.